۱۳۹۹ چهارشنبه ۱ بهمن
English
صفحه اصلی
1398/03/09 پيام مهندس كريمي فرماندار براي دعوت به شركت و حضور گسترده مردم قائنات در مراسم راهپيمايي روز جهاني قدس
پيام مهندس كريمي فرماندار براي دعوت به شركت و حضور گسترده مردم قائنات در مراسم راهپيمايي روز جهاني قدس

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان قائنات مهندس كريمي فرماندار در آستانه روز قدس و همبستگي با ملت مظلوم فلسطين و مستضعفين جهان از مردم شريف شهرستان قائنات براي حماسه‌آفريني در روز جهاني قدس و همراهي با آرمان هاي امام راحل طي پيامي به شرح ذيل دعوت بعمل آورد.

متن پيام بدين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

روز قدس تجلي گاه رشادت و پايمردي، اراده استوار و تزلزل ناپذير و حمايت هاي جانانه و شورانگيز امت هاي مسلمان جهان از مردم مظلوم فلسطين و مخالفت با صهيونيسم جنايتكار و استكبار جهاني است.

روز قدس يادگار حضرت امام خميني (ره)بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي است و ايشان فرمودند: "روز قدس، يك روز جهاني است، روزي نيست كه فقط اختصاص به قدس داشته باشد، روز مقابله مستضعفين با مستكبرين است".

بي شك رستاخيز شورنگيز و خيزش انقلابي ملل اسلامي و همبستگي جهاني مسلمانان هوشيار و عدالت جوي سراسر جهان در روز قدس، رؤياهاي صهيونيسم و استكبار جهاني را سخت آشفته مي سازد و كاخ آرزوهاي خام و دست نايافتني آنان را در هم فرو مي ريزد.

امسال نيز همچون سال هاي گذشته مردم غيور و انقلابي استان و شهرستان قائنات با شركت فعال و حضور ميليوني در راهپيمايي روز قدس، ديگر بار خروش قهرمانانه خويش را عليه اشغالگران غاصب قدس به نمايش گذارده و همگام و همدوش با هموطنان و ساير ملت هاي مسلمان دنيا، نفرت خود را از صهيونيسم ابراز مي دارند و با فريادهاي مستحكم، آزادي قدس شريف را از چنگال خونين سفاكان جنايتكار، سرخواهند داد.

اينجانب با آرزوي قبولي طاعات و عبادات همگان در ماه ضيافت الهي از آحاد مردم شريف و هميشه در صحنه شهرستان قائنات دعوت مي نمايم تا در راهپيمايي يوم ا... قدس حضور باشكوه داشته و انزجار خويش را از جنايات وقيحانه رژيم غاصب صهيونيستي ابراز كرده و وحدت و اتحاد امت اسلامي را در مسير تحقق آرمان مقدس قدس شريف به نمايش گذارند.

محمد كريمي فرماندار شهرستان قائنات

تعداد بازدید: 113
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal