۱۳۹۹ چهارشنبه ۱ بهمن
English
صفحه اصلی
1398/03/08 اصلي ترين درد حضرت امير مؤمنان علي عليه السلام،ترويج فرهيختگي،فرزانگي و عشق و محبت به همه انسان ها بود
اصلي ترين درد حضرت امير مؤمنان علي عليه السلام،ترويج فرهيختگي،فرزانگي و عشق و محبت به همه انسان ها بود

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان قائنات شب گذشته مهندس كريمي فرماندار شهرستان قائنات به اتفاق براتي معاون سياسي اجتماعي فرمانداري و بيكي بخشدار سده، ضمن ديدار با اهالي روستاي چاهك و شركت در مراسم شب احياء، در جمع اهالي به بيان برخي از فضايل و ويژگي هاي امام علي عليه السلام پرداخت.

فرماندار قائنات در جمع مردم چاهك، اظهار داشت: در ايام حزن و شهادت امام آزادي، آگاهي، اشاعه عدالت و معرفت و حامي فرودستان و والاترين الگوي شهامت و ديانت بسر مي بريم.

ايشان در ادامه، افزود: دوران تلخ و دردناكي را پشت سرگذاشتيم؛در آن برهه در اسلام جفاها و بي وفائي هايي رخ داد در حق همه كساني كه مي خواستند از نعمت دينداري و نعمت شيرين قرآن داري بهره مند بشوند.

مهندس كريمي فرماندار قائنات همچنين، بيان داشت: كسي خانه نشين شد كه ميل به روشن تر شدن چراغ معنويت داشت. جماعتي از حضرت علي (ع) روي برگرداندند و تاريخ اسلام مسير كج و بيراهه اي رفت و صداي علي (ع)خاموش مي شود و تاريكي غمباري و چالش هاي زيادي براي انسان ها پديدار مي شود و جرياني در اسلام بوجود مي آيد كه بيشتر دنيا خواه،دنيا طلب و خلافت طلب بودند تا به دنبال فضيلت هاي اخلاقي باشند.

فرماندار در پايان، تصريح نمود: اصلي ترين درد حضرت امير مؤمنان علي عليه السلام،ترويج فرهيختگي،فرزانگي و عشق و محبت به همه انسان ها بود و اين امام روحي سرشار از عشق و محبت به مردم داشتند و شوقشان ساختن، آباد كردن و دل بردن و شادماني در قلب ها توليد كردن، بود.

 
 
 
تعداد بازدید: 155
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal