۱۳۹۸ پنج شنبه ۱ اسفند
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1398/05/28 55 مصوبه ره‌آورد سفر استاندار خراسان جنوبي به خوسف
55 مصوبه ره‌آورد سفر استاندار خراسان جنوبي به خوسف
استاندار خراسان جنوبي در نشست جمع‌بندي سفر 2 روزه به شهرستان خوسف گفت: هدف از سفرهاي شهرستاني اين است كه علاوه بر ديدارهاي بي واسطه با مردم و شنيدن مشكلات آنان، پروژه‌هاي نيمه تمام شهرستان‌ها را پيگيري و با تامين بودجه آنها را تعيين تكليف كنيم.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي ،محمدصادق معتمديان افزود: 55 مصوبه در بخش‌هاي مختلف ورزشي، آموزشي، زيرساختي، تامين آب و صنعتي در سفر استاندار خراسان جنوبي به شهرستان خوسف تصويب شد.
وي بيان كرد: از مديران دستگاه‌هاي اجرايي و فرمانداران نيز انتظار داريم با تعاملات و چانه زني رديف‌هاي ملي را براي اتمام برخي پروژه‌ها جذب كنند، چراكه با اعتبار كنوني در استان نمي‌توان پروژه‎ها را به سرانجام مطلوب رساند.
استاندار خراسان جنوبي اظهار داشت: مصوباتي را كه در شهرستان‌ها ابلاغ مي‌شود، لازم الاجرا دانست و گفت: مديران دستگاه‌هاي اجرايي تمام توان خود را براي اجرايي كردن مصوبات سفرهاي شهرستاني به كار گيرند.
معتمديان يادآور شد: سفرهاي شهرستاني و پيگيري مطالبات مردم تاكنون تجربه موفقي بوده است چراكه در ماه‌هاي اخير در چندين حوزه اعتبارات استان چند برابر افزايش يافت.
استاندار خراسان جنوبي گفت: بايد از اعتبارات دستگاه‌هاي غيردولتي در كمك به اشتغال و سرمايه‌گذاري استفاده كنيم و در اين زمينه با حضور مسئولان كشوري تفاهم نامه‌هايي منعقد شده است.
معتمديان خطاب به مديران دستگاه‌هاي اجرايي گفت: براي كارهاي بزرگ خود را آماده كنيد.
استاندار خراسان جنوبي ادامه داد: مديران و فرمانداران بايد از اين توجه دولت و ساير بخش‌هاي حاكميتي كشور به استان نهايت استفاده را ببرند.
معتمديان اظهار داشت: شهرستان خوسف پهناور و داراي جمعيت كم است، لذا يكي از اولويت‌هاي نخست ما در اين شهرستان توسعه كشت‌هاي گلخانه‌اي است كه در مصوبات سفر نيز قيد شد.
استاندار خراسان جنوبي گفت: در مباحث توسعه‌اي ترويجي و آموزشي بايد اقدام شود استاني با اقيلم خشك و منابع محدود هستيم و بايد از تجربيات استان‌هاي موفق مانند يزد استفاده كنيم.
معتمديان عنوان كرد: شهرستان خوسف در حوزه‌ معدن و سنگ‌هاي نيمه قيمتي نيز ازظرفيت‌هاي خوبي برخوردار است كه بايد از اين ظرفيت نهايت استفاده را برد.

وي بوم‌گردي و گردشگري را يكي از اضلاع توسعه استان دانست و گفت: شهرستان خوسف از مسيرهاي عبور و مرور ساير استان‌هاست كه براي توسعه بوم‌گردي و گردشگري از ظرفيت منحصر به فردي برخوردار است.
استاندار خراسان جنوبي با اشاره به اينكه در دولت جمهوري اسلامي در حوزه گردشگري بايدها و نبايدهايي وجود دارد افزود: توسعه همه جانبه از اولويت‌هاي ماست اما توجه به ارزش‌هاي ديني و اسلامي مهم و از خطوط قرمز ماست.
تعداد بازدید: 107
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
نشاني: استان خراسان جنوبي، شهرستان بيرجند ،خيابان مدرس، خيابان امام موسي صدر شرقي، استانداري خراسان جنوبي پيام گير: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري خراسان جنوبي ميباشد.
Powered by DorsaPortal