۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ خرداد
English
صفحه اصلی
1396/01/31 جلسه بررسي مشكلات و تسريع در راه اندازي شهرك صنوف آلاينده شهرستان قاينات برگزار گرديد.
جلسه بررسي مشكلات و تسريع در راه اندازي شهرك صنوف آلاينده شهرستان قاينات برگزار گرديد.

مهندس اميني معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرمانداري در جلسه بررسي مشكلات و تسريع در راه اندازي شهرك صنوف آلاينده شهرستان قاينات كه با حضور برخي از مسئولين دستگاه هاي خدمات رسان و مسئولين مربوطه در محل سالن جلسات فرمانداري برگزار گرديد؛ اظهار داشت: اين جلسه به منظور بررسي برخي از مشكلات و موانعي كه در روند راه اندازي شهرك صنوف آلاينده قاين وجود دارد؛ برگزار شده است. لذا كليه مسئولين بايد نهايت تلاش و سعي خودشان را مبني بر تسريع در رفع موانع و راه اندازي اين شهرك بكار گيرند.

معاون فرماندار در ادامه تصريح كرد: با خروج واحد هاي صنفي آلاينده از بافت مسكوني، هم مزاحمت براي شهروندان به حداقل خواهد رسيد و هم با تجميع آن ها در شهرك صنوف آلاينده امكان خدمات رساني بيشتري براي اينگونه صنوف فراهم خواهد شد.

مهندس اميني معاون فرماندار همچنين خاطرنشان كرد: در سال گذشته فعاليت هاي بسيار خوبي توسط مسئولين عالي رتبه استان و شهرستان در خصوص راه اندازي اين شهرك صورت گرفت و مجوزات لازم اعم از مجوز كارگروه امور زيربنايي و توسعه استان و تغيير كاربري آن اخذ شده و دستگاه هاي خدمات رسان در حدامكان براي واگذاري خدمات زيربنايي همكاري كرده اند. بطوري كه بخشي از واحد هاي صنفي به مرحله اسكلت و سقف رسيده اند. لذا متوليان شهرك بايد تلاش مضاعفي را براي تكميل واحد هاي صنفي مستقر در شهرك داشته باشند تا زمينه خروج واحد هاي مزاحم از سطح شهر قاين هرچه سريعتر فراهم گردد.

معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرمانداري در پايان اظهار اميدواري كرد و افزود: با راه اندازي اين شهرك كه از پيشرفت فيزيكي مناسبي برخوردار است؛ شهرستان قاينات، اولين شهرستاني خواهد بود كه صنوف مزاحم در آن ساماندهي خواهد شد.

 
 
تعداد بازدید: 63
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal