۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ خرداد
English
صفحه اصلی
1395/12/28 دوره آموزشي اعضاي هيئت اجرايي شهرستان قاينات برگزار گرديد
دوره آموزشي اعضاي هيئت اجرايي شهرستان قاينات برگزار گرديد

كهن ترابي فرماندار و رييس ستاد انتخابات شهرستان قاينات صبح امروز در ابتداي دوره آموزشي اعضاي هيئت اجرايي شهرستان و بخش هاي تابعه شهرستان قاينات، ضمن تبريك فرارسيدن ميلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و ميلاد حضرت امام خميني بنيان گذار كبير انقلاب اسلامي، عيد باستاني نوروز، اظهار داشت: از 25 اسفند ماه به صورت رسمي در فرايند انتخابات قرار گرفته ايم؛ انتخاباتي كه هميشه براي جمهوري اسلامي ايران سرنوشت ساز بوده است و اينكه ما بيشترين انتخابات را در كل كشور هاي دنيا داريم و حتي نسبت به كشور هاي توسعه يافته هم در بحث انتخابات و مشاركت عمومي مردم، از درصد بالاتري برخوردار هستيم؛ نشانه  مصداق مردم سالاري نظام جمهوري اسلامي ايران است كه به مشاركت حداكثري مردم در كليه امور توجه كرده است.

مقام عالي دولت در ادامه تصريح كرد: همه ما بايستي تلاش نماييم كه انشاء الله انتخابات ما باشكوه، سالم و قانوني برگزار بشود. لذا توصيه ما به همه شما عزيزان اين است كه حتما به قانون انتخابات اشراف پيدا نماييد. زيرا خط قرمز و فصل الخطاب همه ما در جريان برگزاري انتخابات قانون است كه در آن همه زواياي مسائل و موارد و همچنين همه احتمالات ديده شده است.

رييس ستاد انتخابات شهرستان قاينات خاطرنشان كرد: يكي از نكاتي را كه وزير محترم كشور در همايش سراسري فرمانداران بيان كردند و تأكيد نمودند اين بود كه ايشان در خصوص انتخابات ديداري با مقام معظم رهبري داشتند و از معظم له درخواست ارشاد و رهنمود كردند كه رهبر معظم انقلاب ضمن تأكيد بر قانون مندي و امنيت انتخابات، بر مشاركت حداكثري عموم مردم هم تأكيد نمودند و اين وظيفه را به وزارت كشور محول نمودند. لذا همه ما بايستي تلاش نماييم و بستر و زمينه حضور حداكثري مردم را در در خصوص عضويت در شورا هاي اسلامي و همچنين در پاي صندوق هاي اخذ رأي فراهم نماييم.

فرماندار قاينات در پايان اظهار اميدواري كرد: انشاء الله بتوانيم بستر و زمينه حضور حداكثري مردم را در انتخابات فراهم نماييم و همچنين بتوانيم انتخاباتي سالم، دقيق و قانونمندي را برگزار نماييم. زيرا هرچقدر مشاركت مردم در انتخابات بيشتر باشد و مردم بيشتر در پاي صندوق هاي اخذ رأي حاضر شوند؛ عزت، اقتدار و ثبات سياسي و جمهوريت نظام اسلامي ايران بيشتر حفظ خواهد شد.

 
 
 
 
تعداد بازدید: 65
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal