۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ خرداد
English
صفحه اصلی
1395/11/27 سرمایه گذاری در حوزه ورزش باعث پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی خواهد شد.
سرمایه گذاری در حوزه ورزش باعث پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی خواهد شد.

 کهن ترابی فرماندار شهرستان قاینات در مراسم افتتاحیه مسابقات تنیس روی میز گرامیداشت دهه فجر؛  ضمن تشکر از آقای حمیدی که در زمینه توسعه ورزش شهرستان ها نگاه استانی دارند گفت: حضور مدیران باعث تشویق نوجوانان، جوانان و مربیان در حوزه ورزش می شود.

مقام عالی دولت همچنین خاطرنشان کرد: در طی دو سال  گذشته که در خدمت شهروندان شهرستان قاینات بودم  با برنامه ریزی مناسب زمینه خیلی از ورزش ها فراهم شده است و با اختصاص اعتبارات خصوصا در حوزه روستایی شاهد توسعه فضاهای ورزشی در سطح شهرستان بوده ایم. ایشان با اشاره به این موضوع که هزینه نگهداری سالن های بزرگ ورزشی در روستاها با مشکلات فراوانی روبرو هستند اظهار داشتند؛ سیاست ما بر این بوده است که بجای ایجاد یک سالن بزرگ، چندین خانه ورزشی با لوازم ورزشی مناسب در چندین روستا ایجاد کنیم و این موضوع را بازهم پیگیری خواهیم کرد.

فرماندار قاینات با اشاره به برگزاری مسابقات قوی ترین مردان کشور که با همدلی، همت و انسجام و وحدت همه گروه ها بویژه ورزشکاران و بخش های داوطلبی در حوزه ورزش برگزار شد گفت با توجه به آسیب های اجتماعی و اعتیاد هرچقدر مسئولین کشور، استان و شهرستان در زمینه توسعه ورزش سرمایه گذاری کنند بالاترین بهره ها را در سطح جوانان و نوجوانان خواهیم داشت و هر مقدار در حوزه ورزش هزینه کنیم آینده بهتری برای جامعه ترسیم کرده ایم.

آقای حمیدی رئیس هیئت تنیس روی میز استان ضمن تشکر از زحمات مسئولین شهرستان قاین در امر برگزاری مسابقات و پیشرفت ورزشکاران این رشته در سطح استان و کشور خواستار توجه ویژه به این رشته ورزشی و اختصاص سالن مخصوص برای ورزشکاران این رشته ورزشی شد که مقرر گردید با همکاری شهرداری، شورای شهر و فرمانداری در این خصوص اقدام گردد.
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 90
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal