۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۲ آبان
English
صفحه اصلی
1398/04/12 يكي از مهمترين شاخص هاي عملكردي دولت تدبير و اميد،كاهش هزينه هاي درمان مردم مي باشد
يكي از مهمترين شاخص هاي عملكردي دولت تدبير و اميد،كاهش هزينه هاي درمان مردم مي باشد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان قائنات با حضور مهندس كريمي فرماندار،براتي معاون سياسي اجتماعي فرمانداري،دكتر اربابي مديركل بيمه سلامت خراسان جنوبي و ديگر مسئولين ذيربط استاني و شهرستاني و نماينده پزشكان، در نشستي مسائل، مشكلات و درخواست هاي پزشكان شهرستان قائنات در حيطه هاي مختلف در محل سالن جلسات فرمانداري بررسي گرديد.

مهندس كريمي فرماندار در نشست هم انديشي و بررسي مشكلات پزشكان شهرستان قائنات، عنوان نمود:يكي از مهمترين شاخص هاي عملكردي دولت تدبير و اميد،كاهش هزينه هاي درمان مردم مي باشد.

فرماندار در ادامه، افزود: تحقق برنامه طرح تحول سلامت،مستلزم همراهي،همكاري و هم افزائي پزشكان،مردم و مجمع خيرين سلامت مي باشد.

فرماندار قائنات در پايان،تصريح كرد: مهمترين عامل براي خدمت رساي به مردم افزايش انگيزش در پزشكان است. زيرا پزشكان با حيات و سلامتي مردم در ارتباط هستند و بايستي كمك كنيم تا شاهدكمرنگ شدن اين انگيزش در پزشكان سطح شهرستان نباشيم.

برپايه اين گزارش در اين نشست نماينده پزشكان به بيان برخي از مشكلات و درخواست هاي جامعه پزشكي شهرستان از جمله: حق ماندگاري،كاهش پرداخت ماليات، پيگيري دريافت مطالبات از بيمه سلامت و تأمين اجتماعي و ديگر موارد،پرداختند كه مسئولين حاضر در اين نشست قول بررسي و پيگيري لازم را دادند.

 
تعداد بازدید: 42
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal