۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۲ آبان
English
صفحه اصلی
1398/04/12 توليدكنندگان امروزه همانند جهادگران و ايثارگران خط مقدم خدمت رساني به مردم مي باشند
توليدكنندگان امروزه همانند جهادگران و ايثارگران خط مقدم خدمت رساني به مردم مي باشند

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان قائنات با حضور مهندس كريمي فرماندار ،نماينده مردم شريف شهرستان هاي قائنات و زيركوه،مهندس نوروزي معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرمانداري و ديگر مسئولين ذيربط استاني، شهرستاني و جمعي از مديران واحد هاي توليدي شهرستان، نشست هم انديشي و بررسي مشكلات و چالش هاي فرآروي واحدهاي توليدي و بخش صنعت و معدن شهرستان قائنات در محل سالن اجتماعات فرمانداري برگزار گرديد.

 مهندس كريمي فرماندار در نشست هم انديشي و بررسي مشكلات و چالش هاي فرآروي واحدهاي توليدي و بخش صنعت و معدن شهرستان قائنات،عنوان نمود: توليدكنندگان امروزه همانند جهادگران و ايثارگران خط مقدم خدمت رساني به مردم مي باشند.

فرماندار در ادامه، بيان داشت: مهمترين جهت گيري و سياست گذاري دولت تدبير و اميد در سال جاري، تحقق شعار سال( رونق توليد،توجه به اقتصاد و رفع دغدغه معيشت اقشار آسيب پذير )مي باشد.

مقام عالي دولت همچنين، افزود: توسعه و ارتقاء كمي و كيفي توليدات يك امر ضروري و اجتناب ناپذير است و تلاش براي كاهش هزينه هاي توليد نيز امري است كه در تمام كشورهاي صاحب نام در عرصه توليد،مورد توجه ويژه قرار گرفته است.

برپايه اين گزارش در اين نشست تعدادي از مديران واحد هاي توليدي و صنعتي شهرستان به بيان برخي از مسائل،مشكلات و نيازمندي هاي واحدهاي مربوطه پرداختند.

 
 
تعداد بازدید: 36
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal