۱۳۹۹ يکشنبه ۱۱ خرداد
English
صفحه اصلی
1398/03/12 سامانى سخنگوى وزارت كشور خبر داد:
سامانى سخنگوى وزارت كشور خبر داد:

متن خبر بدين شرح است:

سامانى سخنگوى وزارت كشور:

16 خرداد ماه آخرين مهلت پذيرش استعفاي مقامات براى داوطلبى در انتخابات مجلس است/ گواهي رسمي پذيرش استعفا هنگام ثبت نام بايد ارائه شود.

سيد سلمان سامانى سخنگوى وزارت كشور در سخنانى اظهار داشت: در ماده 29 قانون انتخابات مجلس شوراي اسلامي مشاغلي كه بايد متصديان آنها براي شركت در انتخابات از سمت خودشان استعفا دهند مشخص شده است.

وى تاكيد كرد: پنج شنبه 16 خردادماه آخرين مهلت براي پذيرش استعفاي اين افراد است.

سخنگوى وزارت كشور ادامه داد: ملاك در اين قانون پذيرش استعفا توسط مقام ذيصلاح تا قبل از 16 خردادماه است نه صرفا ارائه استعفا.

سامانى گفت: افراد مشمول اين قانون بايد در هنگام ثبت‌نام گواهي رسمي مبني بر قبول استعفا و عدم اشتغال به مشاغل تصريح شده در ماده 29 را به همراه ساير مدارك به فرمانداري ها ارائه كنند.

وى افزود: جايگزين فرد مستعفى هم بايد از سوي مراجع ذيصلاح در نهايت ظرف مدت يك ماه به طور رسمي معرفي شود و فرد مستعفى در آن حوزه مسئوليتي نداشته باشد.

سخنگوى وزارت كشور يادآور شد: از آنجا كه سمت هاي همتراز با مشاغل تصريح شده در ماده 29 هم مشمول اين حكم هستند ليست مشاغل همتراز از سازمان امور اداري و استخدامي كشور استعلام شده كه فهرست دقيق آن در سايت وزارت كشور قرار گرفته است.

تعداد بازدید: 133
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:1

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal