۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۶ تير
English
صفحه اصلی
1398/03/09 پيام مهندس كريمي فرماندار براي دعوت به شركت و حضور گسترده مردم قائنات در مراسم راهپيمايي روز جهاني قدس
پيام مهندس كريمي فرماندار براي دعوت به شركت و حضور گسترده مردم قائنات در مراسم راهپيمايي روز جهاني قدس

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان قائنات مهندس كريمي فرماندار در آستانه روز قدس و همبستگي با ملت مظلوم فلسطين و مستضعفين جهان از مردم شريف شهرستان قائنات براي حماسه‌آفريني در روز جهاني قدس و همراهي با آرمان هاي امام راحل طي پيامي به شرح ذيل دعوت بعمل آورد.

متن پيام بدين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

روز قدس تجلي گاه رشادت و پايمردي، اراده استوار و تزلزل ناپذير و حمايت هاي جانانه و شورانگيز امت هاي مسلمان جهان از مردم مظلوم فلسطين و مخالفت با صهيونيسم جنايتكار و استكبار جهاني است.

روز قدس يادگار حضرت امام خميني (ره)بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي است و ايشان فرمودند: "روز قدس، يك روز جهاني است، روزي نيست كه فقط اختصاص به قدس داشته باشد، روز مقابله مستضعفين با مستكبرين است".

بي شك رستاخيز شورنگيز و خيزش انقلابي ملل اسلامي و همبستگي جهاني مسلمانان هوشيار و عدالت جوي سراسر جهان در روز قدس، رؤياهاي صهيونيسم و استكبار جهاني را سخت آشفته مي سازد و كاخ آرزوهاي خام و دست نايافتني آنان را در هم فرو مي ريزد.

امسال نيز همچون سال هاي گذشته مردم غيور و انقلابي استان و شهرستان قائنات با شركت فعال و حضور ميليوني در راهپيمايي روز قدس، ديگر بار خروش قهرمانانه خويش را عليه اشغالگران غاصب قدس به نمايش گذارده و همگام و همدوش با هموطنان و ساير ملت هاي مسلمان دنيا، نفرت خود را از صهيونيسم ابراز مي دارند و با فريادهاي مستحكم، آزادي قدس شريف را از چنگال خونين سفاكان جنايتكار، سرخواهند داد.

اينجانب با آرزوي قبولي طاعات و عبادات همگان در ماه ضيافت الهي از آحاد مردم شريف و هميشه در صحنه شهرستان قائنات دعوت مي نمايم تا در راهپيمايي يوم ا... قدس حضور باشكوه داشته و انزجار خويش را از جنايات وقيحانه رژيم غاصب صهيونيستي ابراز كرده و وحدت و اتحاد امت اسلامي را در مسير تحقق آرمان مقدس قدس شريف به نمايش گذارند.

محمد كريمي فرماندار شهرستان قائنات

تعداد بازدید: 87
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal