۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۶ تير
English
صفحه اصلی
1398/03/08 اصلي ترين درد حضرت امير مؤمنان علي عليه السلام،ترويج فرهيختگي،فرزانگي و عشق و محبت به همه انسان ها بود
اصلي ترين درد حضرت امير مؤمنان علي عليه السلام،ترويج فرهيختگي،فرزانگي و عشق و محبت به همه انسان ها بود

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان قائنات شب گذشته مهندس كريمي فرماندار شهرستان قائنات به اتفاق براتي معاون سياسي اجتماعي فرمانداري و بيكي بخشدار سده، ضمن ديدار با اهالي روستاي چاهك و شركت در مراسم شب احياء، در جمع اهالي به بيان برخي از فضايل و ويژگي هاي امام علي عليه السلام پرداخت.

فرماندار قائنات در جمع مردم چاهك، اظهار داشت: در ايام حزن و شهادت امام آزادي، آگاهي، اشاعه عدالت و معرفت و حامي فرودستان و والاترين الگوي شهامت و ديانت بسر مي بريم.

ايشان در ادامه، افزود: دوران تلخ و دردناكي را پشت سرگذاشتيم؛در آن برهه در اسلام جفاها و بي وفائي هايي رخ داد در حق همه كساني كه مي خواستند از نعمت دينداري و نعمت شيرين قرآن داري بهره مند بشوند.

مهندس كريمي فرماندار قائنات همچنين، بيان داشت: كسي خانه نشين شد كه ميل به روشن تر شدن چراغ معنويت داشت. جماعتي از حضرت علي (ع) روي برگرداندند و تاريخ اسلام مسير كج و بيراهه اي رفت و صداي علي (ع)خاموش مي شود و تاريكي غمباري و چالش هاي زيادي براي انسان ها پديدار مي شود و جرياني در اسلام بوجود مي آيد كه بيشتر دنيا خواه،دنيا طلب و خلافت طلب بودند تا به دنبال فضيلت هاي اخلاقي باشند.

فرماندار در پايان، تصريح نمود: اصلي ترين درد حضرت امير مؤمنان علي عليه السلام،ترويج فرهيختگي،فرزانگي و عشق و محبت به همه انسان ها بود و اين امام روحي سرشار از عشق و محبت به مردم داشتند و شوقشان ساختن، آباد كردن و دل بردن و شادماني در قلب ها توليد كردن، بود.

 
 
 
تعداد بازدید: 120
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal