۱۳۹۹ يکشنبه ۱۱ خرداد
English
صفحه اصلی
1397/12/21 مشكلات كشور قابل حل است.لذا همه متنفذين، نخبگان، فعالان سياسي و علاقه مندان بايستي توان و انرژي خودشان را در راستاي توسعه و تعالي كشور بكار گيرند
مشكلات كشور قابل حل است.لذا همه متنفذين، نخبگان، فعالان سياسي و علاقه مندان بايستي توان و انرژي خودشان را در راستاي توسعه و تعالي كشور بكار گيرند

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان قائنات شب گذشته با حضور مهندس كريمي فرماندار، امام جمعه قائن،معاونين و بخشداران نشست منشور و گفتگوي سياسي با راهبرد تحقق وفاق اجتماعي شهرستان قائنات با جمعي از معتمدين، متنفذين و فعالان سياسي شهرستان قائنات و علاقه مندان به توسعه و تعالي اين شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداري برگزار گرديد.

مهندس كريمي فرماندار قائنات در اين نشست، مطرح نمود: شرايط كشور در حال حاضر از يك جايگاه مستحكم در غرب آسيا برخوردار است،كشوري جوان، قدرت اول منطقه و جزء كشورهاي امن دنيا و غني از منابع زير زميني و رو زميني است و موقعيت فاخر از اقتدار، عزت و از نظر هويت ديني، انقلابي و ملي نيز در شرايط مناسبي بسر مي بريم.

فرماندار در ادامه، بيان داشت: وجه تمايز جمهوري اسلامي ايران نسبت به ساير حكومت ها، توجه ويژه به مهمترين مؤلفه هاي قدرت، يعني مردم است. همانطور كه در پيروزي انقلاب اسلامي ايران تمام اقشار و گروه ها آمدند و دوران دفاع مقدس و دفاع همگاني را شكل دادند.

مقام عالي دولت همچنين، افزود: به زعم همه سياسيون و اقتصاد دانان در دنيا بر عليه هيچ كشوري چنين تحريم هاي غيرقانوني و ظالمانه اي وجود نداشته است. لذا مشكلات و گرفتاري هايي را كه در كشور شاهد هستيم با تلاش و صرف انرژي همه معتمدين، متنفذين،نخبگان و فعالان سياسي و علاقه مندان به رشد، توسعه و تعالي كشور، قابل حل شدن است.

ايشان در قسمتي از سخنان خود، گفت: تعداد زيادي از پرونده هاي قضايي نشان مي دهد كه جامعه نمي تواند مسائل خود را با تعامل ، مدارا و گفتگو حل كند و اين خود يك بيماري است. لذا امروزه از هر چيزي واجب تر، همدلي و هم زباني است. كشورهاي همسايه در جهنم ناامني مي سوزند ولي بحول قوه الهي علي رغم خباثت ها و دشمني ها، در گلستاني از امنيت بسر مي بريم.

 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 179
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal