۱۳۹۸ شنبه ۲ شهريور
English
صفحه اصلی
1397/11/21 پيام مشترك امام جمعه قائن و فرماندار قائنات به مناسبت فرا رسيدن يوم ا... 22 بهمن
پيام مشترك امام جمعه قائن و فرماندار قائنات به مناسبت فرا رسيدن يوم ا... 22 بهمن


بسم الله الرحمن الرحيم


مردم غيور و هميشه در صحنه شهرستان قائنات اينك به فضل خدا و پشتيباني هاي مداوم و هميشگي، عمر پر بركت انقلاب به چهل سالگي و به درختي تنومند و بارور تبديل شده و پيشرفت هاي موجود حاصل همراهي هميشگي شما مردم هميشه در صحنه است.

جا دارد يكبار ديگر ضمن تجديد ميثاق با آرمان هاي والاي امام راحل و شهداي سرافراز راه حق و آزادي با اتحاد و يكپارچگي همچون مشتي گره كرده و واحد در برابر زياده خواهي هاي استكبار جهاني و در راس آن آمريكاي جنايتكار كه اين بار با حربه تحريم اقتصادي به جنگ ملت و نظام آمده است در يوم الله 22 بهمن، قدرت، پايداري و صلابت خود را به نمايش گذاشته و موجبات نا اميدي و هراس آنان را فراهم كنيد.

بي گمان حضور پررنگ شما ملت شجاع و آزاده همراه با ديگر هموطنان سراسر كشور در راهپيمايي يوم ا... 22 بهمن، پيام محكمي به دشمنان و ضامن بقا و تداوم نظام و زمينه ساز تحولات و پيشرفت هاي شگرف در آينده خواهد بود.

از همه مردم شريف قائنات اعم از زن و مرد، پير و جوان و از هر قشر و طبقه با هر گرايش و رويكردي دعوت مي كنيم در روز 22 بهمن به سيل خروشان ملت پيوسته و نقش حساس خود را در اين بزنگاه تاريخي ايفا كرده و يكبار ديگر دلبستگي عميق خود را به نظام، دولت و سر زمين پر از مهر ايران اسلامي به نمايش بگذارند.

قطعا اين حضور آگاهانه تنها حاصل نگاه با بصيرت شماست، كه ريشه در ولايت مداري ملت ايران اسلامي؛ علي الخصوص مردم شريف قائنات؛ دارد.

حجه الاسلام رحماني                                               كريمي
 .                                                                                     امام جمعه شهر قائن                                           فرماندار قائنات
تعداد بازدید: 33
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal