۱۳۹۸ شنبه ۲ شهريور
English
صفحه اصلی
1397/11/13 همه مردم و مسئولين بدانند، بقاي انقلاب ما در اين است كه به مردم نقش بدهيم و كرامت انان را حفط نماييم
همه مردم و مسئولين بدانند، بقاي انقلاب ما در اين است كه به مردم نقش بدهيم و كرامت انان را حفط نماييم

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان قائنات در دومين روز از دهه مبارك فجر مهندس كريمي فرماندار به اتفاق مهندس نوروزي معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرمانداري، رمضان پور بخشدار مركزي و تعدادي از مديران دستگاه هاي اجرايي، در ابتداي ورود به روستاي زول، ضمن حضور در گلزار شهداي والامقام اين روستا اداي احترام به مقام شامخ شهيدان و شركت در نماز مغرب و عشاء، و ديدار با اهالي روستاي زول، به بيان دستاوردهاي انقلاب اسلامي پرداخت.

فرماندار قائنات در جمع اهالي روستاي زول، افزود: انقلاب اسلامي دستاوردهاي گوناگوني براي عموم مردم داشته است. ما در كشوري زندگي مي نماييم كه قبل از انقلاب هيچ گونه استقلال و آزادي بيان نداشتيم و مسئولين عالي كشور هم از خودشان اختياري نداشتند. ولي انقلاب اسلامي به بركت مجاهدت هاي شخصيت هاي بزرگ و انديشمند همچون معمار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني(ره) و رهبري داهيانه مقام معظم رهبري و جان فشاني هاي شهيدان والامقام، امروزه در اوج عزت و قدرت قرار داريم.

وي در قسمتي از سخنان خود اشاره به دستاورد هاي انقلاب در حوزه هاي مختلف نمود و بيان داشت: انقلاب اسلامي در سراسر كشور و در مناطق دورافتاد دستاورد هاي زيادي داشته است كه براي همه مردم قابل لمس و مشهود است. من جمله در همين روستاي زول بيش از 10 ميليارد تومان در حوزه هاي مختلف براي رفاه حال مردم، اين انقلاب و نظام هزينه نموده است.

 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 80
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal