۱۳۹۸ يکشنبه ۳۰ تير
English
صفحه اصلی
1397/06/21 انسان ها داراي حرمت و جايگاه هستند، همه بايد تلاش كنيم به اين جايگاه ها، حرمت بدهيم و در جامعه براي رسيدن به مقاصد و تعالي خود، ديگران را با گفتار، نوشتار و تهمت ها، قرباني نكنيم.
انسان ها داراي حرمت و جايگاه هستند، همه بايد تلاش كنيم به اين جايگاه ها، حرمت بدهيم و در جامعه براي رسيدن به مقاصد و تعالي خود، ديگران را با گفتار، نوشتار و تهمت ها، قرباني نكنيم.

مهندس كريمي فرماندار شهرستان قائنات در همايش طلايه داران تبليغ شهرستان قائنات ضمن عرض تسليت فرارسيدن ماه محرم، ماه خون و قيام و ايام شهادت سرور و سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين عليه السلام، اظهار داشت: قيام امام حسين عليه السلام داراي دو وجه بود. وجه ظاهريش اين بود كه در برابر دشمن شكست بخورد. اما وجه باطني اين قيام اين بود كه قرار نبود اين واقعه مختص همان زمان و مكان باشد.بلكه يك حادثه اي را رقم زد كه در تمام دنيا منادي انسانيت و شرافت گرديد.

مقام عالي دولت در ادامه، با بيان اينكه دو نماد در شيعه متبلور است؛ خاطرنشان كرد: ارادت به امام حسين عليه السلام ، مهدويت و انتظار قائم آل محمد از شاخصه هاي شيعيان مي باشد.

كريمي فرماندار قائنات با بيان اينكه انسان ها داراي حرمت و جايگاه هستند، تصريح كرد: همه بايد تلاش كنيم به اين جايگاه ها، حرمت بدهيم و در جامعه براي رسيدن به مقاصد و تعالي خود، ديگران را با گفتار، نوشتار و تهمت ها، قرباني نكنيم.

فرماندار خطاب به مبلغين، تأكيد كرد: همه بايد تلاش نمائيم مشي پيامبر عظيم الشأن را در جامعه پياده كنيم و راهبردمان اين باشد كه با رفتار مان يك فرد خنثي و معاندي را به علاقه مندان نظام و ائمه اضافه كنيم و او را به صراط مستقيم هدايت نمائيم.

مهندس كريمي فرماندار شهرستان قائنات خطاب به حاضرين، تأكيد كرد: از زبان مان براي سه مؤلفه استفاده نمائيم؛ براي التيام دادن و دعا كردن به همنوع و توليد محبت و اميد بخشي به افراد جامعه

ايشان در قسمتي از سخنان خود، گفت: درد مشتركي داريم كه اشتغال، اعتياد و حاشيه نشيني است. لذا همه بايد كمك بكنند تا يك تصوير واقعي از كشور براي مردم نشان بدهيم و دستاورد هاي نظام و حاكميت را بدرستي براي مردم تبيين نمائيم.

 
 
تعداد بازدید: 34
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal