۱۴۰۱ دوشنبه ۷ آذر
English
صفحه اصلی
1401/07/02 الحاق 49 هکتار از اراضی مالکین  به طرح نهضت ملی مسکن در شهر قائن
الحاق 49 هکتار از اراضی مالکین به طرح نهضت ملی مسکن در شهر قائن
پس از 20سال محقق شد:

الحاق 49 هکتار از اراضی مالکین  به طرح نهضت ملی مسکن در شهرقائن
محمد محمدی سرپرست فرمانداری شهرستان قائنات  در جلسه شورای مسکن  شهرستان گفت:49 هکتار از اراضی مالکین  در راستای قانون جهش تولید مسکن به محدوده شهر قاین الحاق شد.
وی  تعداد ثبت نام  شدگان در سامانه نهضت ملی مسکن برای شهر های قاین، اسفدن،خضری دشت بیاض ،آرین شهر و نیم بلوک  را 8355 نفر عنوان کرد و گفت:پس از پالایش اطلاعات متقاضیان  و بررسی سوابق ثبتی ،مالکیتی ،بانکی و فرم ج  متقاضیان  تعداد 4415 نفر تایید نهایی شده اند  که از این تعداد 3518 نفرمربوط به  شهر قاین می باشد.
محمدی با بیان اینکه  220 هکتار  در ضلع غربی  شهر قاین   جهت توافق با مالکین  شناسایی  شده است گفت: از این مساحت 190 هکتار از ناحیه مالکین جهت توافق  اعلام آمادگی شده است که تا پایان شهرویور ماه سال جاری   131 هکتار آن با مالکین توافق صورت گرفته است.
مقام عالی دولت در شهرستان قائنات گفت:در محدود توافق شده 49 هکتار، طرح  تفکیک مصوب و سهم مالکین  و دولت  نیز مشخص شده که قطعات  سهم دولت جهت واگذاری  به متقاضیان پس از تایید نهایی شده  مشخص گردیده است.
ایوبی رئیس اداره راه و شهرسازی  قائنات نیز گفت: در شهر های خضری دشت بیاض ،نیم بلوک و آرین شهر واگذاری زمین و تخصیص پروژه توسط اداره راه و شهرسازی و در اسفدن توسط بنیاد مسکن شهرستان  تایید نهایی شده است .
وی با بیان اینکه بزودی دربین متقاضان تایید شده  شهر قاین قرعه کشی  قطعات انجام خواهد گرفت گفت: تا پایان شهرویر ماه سال جاری 41قطعه در خضری ،105 قطعه در نیم بلوک  و 24 قطعه در آرین شهر تخصیص پروژه صورت گرفته است.
تعداد بازدید: 566
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal