۱۳۹۹ دوشنبه ۵ آبان
English
صفحه اصلی
1398/07/15 پيام تبريك بيكي بخشدار سده به مناسبت روز ملي روستا
پيام تبريك بيكي بخشدار سده به مناسبت روز ملي روستا
15مهر   98
پيام تبريك بيكي بخشدار سده به مناسبت روز ملي روستا
 
 بسمه تعالي

روستا به عنوان يكي از مراكز اوليه و مهم تمدن بشري، ركن اساسي حفظ توان اقتصادي و پشتوانه استقلال سياسي و امنيتي كشور محسوب مي شود و در بسياري از كشورها، توسعه روستايي، نقش بسيار مهمي در خودكفايي و پيشرفت كشور ايفا مي كند.

در دولت تدبير و اميد توجه ويژه به مناطق روستايي و ارتقاي شاخص هاي توسعه پايداردر روستاها از جمله اولويت هاي اساسي است كه در اين مسير با تاكيد بر ايجاد صنايع تبديلي و توسعه فضاي كسب و كار در روستاها، علاوه بر افزايش درآمد روستائيان، انگيزه براي ماندگاري مردم درمحيط هاي روستايي نيز فراهم شده است.

رهبر معظم انقلاب(مدظله العالي) بارها بر توجه به روستاها و مناطق كمتر توسعه يافته تاكيد كرده اند و همچنين رياست دولت تدبير و اميد دكتر روحاني نيز توجه ويژه اي را به روستا و روستاييان عزيز دارد وانتخاب روز 15مهر بعنوان روز ملي روستا در اين راستا مي باشد.

 اينجانب 15 مهرماه روز ملي "روستا" را به روستائيان عزيز، شوراهاي اسلامي روستا و دهياران بخش تبريك و تهنيت عرض نموده و اميدوارم با توجه به ظرفيت هاي ارزشمندي كه روستاهاي بخش سازند در بخش هاي مختلف كشاورزي، دامپروري، صنايع دستي دارد، بتوانيم با مشاركت روستانشينان عزيز، شاهد ارتقاي شاخص هاي توسعه پايدار و پيشرفت و آباداني هر چه بيشتر روستاهاي بخش سده باشيم.
محمد حسن بيكي 
بخشدار سده
تعداد بازدید: 459
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal